Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny

26 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny dla uczniów klas drugich i trzecich. Wyłoniliśmy przedstawicieli naszej szkoły po wcześniejszym przeprowadzeniu wewnątrzszkolnego konkursu znajomości zasad pisowni i gramatyki. Reprezentanci z naszej szkoły w składzie: Nikola Urbaniak klasa 2c, Klaudia Muraszko klasa 2b, Róża Stępień klasa 3b, Maksymilian Graca 3c zmagali się tego dnia w potyczkach ortograficzno- gramatycznych i uzyskali bardzo dobre wyniki. Nasi uczniowie reprezentowali wysoki poziom znajomości zasad pisowni języka polskiego.

W kategorii uczniów klas 2:

III miejsce :

Klaudia Muraszko

Wyróżnienie :

Nikola Urbaniak

W kategorii uczniów klas 3:

II miejsce:

Róża Stępień

Wyróżnienie:

Maksymilian Graca

Reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy. Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Autor: Magdalena Mision