KADRA PEDAG. 2023/2024
|
Imię i nazwisko nauczyciela |
Nauczane przedmioty |
1. |
Krzysztof Sołtys - dyrektor |
Historia, WOS |
2. |
Joanna Bartczak - wicedyrektor |
J. polski, j. angielski |
3. |
Marcin Kruk - wicedyrektor |
WF |
4. |
Antosz Marzena |
Biblioteka, świetlica |
5. |
Bardzińska Anna |
Historia, WOS |
6. |
Besser Aneta |
Logopeda |
7. |
Burakiewicz Jadwiga - urlop |
Świetlica, |
8. |
Burchacka - Besser Magdalena |
Geografia/Przyroda |
9. |
Dzikowska Barbara |
J. niemiecki, rewalidacja |
10. |
Dzidek Katarzyna |
Pedagog specjalny, nauczyciel współorg. |
11. |
Dybeł Wiesław |
WF |
12. |
Glińska Magdalena |
J. polski |
13. |
Graca Kamila |
J. polski, j. angielski |
14. |
Grobelna Ewa |
Bibliotekarz |
15. |
Jasiak Iwona |
Ed. wczesnoszkolna |
16. |
Katowicz Anna |
Informatyka, technika, EdB |
17. |
Karczmarz Kamila - urlop |
Pedagog, doradztwo zaw. |
18. |
Kiszczyszyn Aneta |
WF, rewalidacja |
19. |
Kocińska Janna |
Ed. wczesnoszkolna |
20. |
Kotów-Jędras Adriana |
J. angielski |
21 |
Kozieł Marek |
Religia, informatyka |
22. |
Kozycz Agnieszka |
Religia |
23. |
Kruk Anna - urlop |
Ed. wczesnoszkolna |
24. |
Lis Katarzyna |
Ed. wczesnoszkolna |
25. |
Lubas Paulina |
Świetlica szkolna ul. Mickiewicza |
26. |
Luzar Joanna |
Ed. wczesnoszkolna |
27. |
Majborska Barbara |
Matematyka |
28. |
Michalska Anna |
Ed. wczesnoszkolna |
29. |
Mikołajczyk Jolanta |
Ed. wczesnoszkolna |
30. |
Mision Magdalena |
Ed. wczesnoszkolna |
31. |
Miszkuro-Kulaszewska Ewa |
Muzyka, technika, plastyka |
32 |
Ochman Weronika |
Pedagog szkolny |
33 |
Olszewska Kinga |
Matematyka |
34. |
Pasternak Patrycja |
Ed. wczesnoszkolna |
35.. |
Pietrzak Zbigniew |
Fizyka |
36.. |
Pindel Alicja |
Religia |
37 |
Plencler Małgorzata - urlop |
Geografia, przyroda |
38. |
Rybka Maria |
Nauczyciel współorganizujący |
39. |
Schewiola Lidia |
Ed. wczesnoszkolna |
40 |
Siwiak Monika |
Matematyka |
41. |
Smaruj Zuzanna |
J. angielski |
42. |
Sołtys Jolanta |
Biologia, WdŻ, rewalidacja |
43.. |
Tracz Ewa |
Pedagog szkolny |
44. |
Twardysko Edyta |
Ed. wczesnoszkolna, rewalidacja |
45. |
Ulfik Agnieszka |
Psycholog |
46. |
Uniejewska Jolanta |
Chemia |
47. |
Zadziorski Andrzej |
WF |