POMAGAMY AMELCE

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale przez to kim jest; nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

- Jan Paweł II

29 października nasza szkoła włączyła się w pomoc dla Amelki Gmyrek, dwuletniej mieszkanki Strzegomia, która choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje bardzo drogiego leku.

Z pomocą wspaniałych rodziców naszych wspaniałych uczennic i uczniów zorganizowaliśmy kiermasz słodkości. Babeczki, rogaliki i ciastka rozeszły się w błyskawicznym tempie. Udało nam się zebrać 1680 złotych. Cała kwota zastała wpłacona na konto Amelki.

Akcja zorganizowana została z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, a koordynatorkami były:

p. Kamila Karczmarz – pedagog szkolny oraz p. Kamila Graca – nauczycielka języka polskiego i angielskieg

Autor: Kamila Graca