WITAJ SZKOŁO!

„Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły”

1 września 2022 r. pełni wakacyjnych wrażeń i gotowi na nowe wyzwania rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny.

Klasy IV -VIII, dokładnie o 8:00, spotkały się ze swoimi wychowawczyniami w klasach, następnie odbył się uroczysty apel przed budynkiem szkoły. Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys życzył wszystkim wytrwałości i satysfakcji z osiągnięć i zapowiedział, że będzie to dobry rok, obfitujący w ciekawe, dodatkowe zajęcia, umożliwiające rozwijanie pasji i talentów naszych uczniów.

Klasy I-III również rozpoczęły rok szkolny od spotkania w zespołach klasowych. Szczególnie ciepło powitani zostali uczniowie klas I, których w klasach odwiedzili Pan Dyrektor Krzysztof Sołtys wraz Panem Wicedyrektorem Marcinem Krukiem, życząc im wspaniałej przygody, którą właśnie rozpoczynają w naszej szkole oraz sukcesów małych i dużych.

Następnie o 10:00 wszyscy spotkali się na sali sportowej przy ul. Mickiewicza 10. Po krótkiej uroczystości, pamiątkowych zdjęciach, wszyscy udali się do domów, aby jutro powrócić i tak na serio, i pełną parą powiedzieć: „Witaj szkoło!”

Autor: Kamila Graca, fot. Marek Kozieł