1,2,3....startujemy!

Grupa uczniów z naszej szkoły wpadła na pomysł i zainicjowała powstanie telewizji szkolnej. Jeszcze się organizują, szukają pomysłów na nazwę i czołówkę, ale już mają za sobą pierwsze nagrania. Jak się okazało wymagało to dużo pracy i nauki. Samo rozłożenie i odpowiednie ustawienie sprzętu w "studiu" wymagało zaangażowania i odpowiedniej wiedzy. Ale dali radę i nagrali wywiady z kandydatami do Samorządu Uczniowskiego.

Kamery, lampy  i błysk fleszy tremował naszych kandydatów. Wiązało się to z licznymi dublami. Było trochę nerwów i  trochę śmiechu, ale ostatecznie po udanym ujęciu padało "ok, mamy to". Samo nagranie to nie wszystko. Zostało jeszcze obrobić i posklejać wszystko w całość. Wynik ich pracy przedstawiamy na tablicy szkoły. Zapraszamy do oglądania.

Już wkrótce możecie się spodziewać naszych młodych reporterów na korytarzach szkolnych :)

Autor: Anna Katowicz, Marek Kozieł