Dzień Chłopaka w świetlicy

W dniu 30.09.2022 w świetlicy szkolnej uczciliśmy Dzień Chłopaka. Kilka dni przed ich świętem panie zebrały dziewczynki i wspólnie zostało przygotowane pudełko na życzenia dla naszych chłopców. W trakcie walnej narady określiłyśmy jakie cechy powinien mieć "super chłopak", którego dziewczęta miały wybrać.

Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw integracyjnych . Po wprowadzeniu radosnego nastroju, dziewczęta złożyły życzenia chłopcom i wręczyły drobne upominki. Kolejnym punktem było wybranie, w trakcie tajnego głosowania " super chłopaka". Takie miano otrzymał nasz dżentelmen - Nikodem Smaruj. Zwycięzca otrzymał nagrody i dyplom. Jeszcze raz życzymy wszystkim chłopcom miłych, radosnych zabaw w świetlicy szkolnej.

Autor: J. Burakiewicz, W. Ochman, M. Antosz