SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO „LAURKA DLA MAMY”

24 maja 2021 r. rozstrzygnięto konkurs  plastyczny pt.: „Laurka dla Mamy”.  Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzyć laurkę dla swojej mamy. Można ją było wykonać wybraną przez siebie techniką plastyczną.

Celem konkursu było celebrowanie święta Dnia Matki i  zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. W konkursie wzięło udział 27 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, dlatego zdecydowano nagrodzić prace wyróżniające się szczególną pomysłowością.

I miejsce –  Zofia Kulba III b

II miejsce – Michalina Góra II a

III miejsce – Sandra Kulik II c

Wyróżnienia:

Michał Polus I b

Borys Reszut II c

Kamil Gałka I a

Filip Krajewski I b

Organizatorami  konkursu były p. Patrycja Pasternak i p. Magdalena Mision.

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę  Zarządu Zakładu Porcelany Stołowej „Karolina” za ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursie. Laureaci otrzymali także prezent dla swoich mam.

Dziękujemy również p. Annie Jakubowskiej-Semik właścicielce „Kwiaciarni - Art. Ogrodnicze” za podarowanie vouchera na bukiet dla mamy dziecka , które zwyciężyło.

Konkurs mógł się odbyć dzięki Państwa hojności i wsparciu.

Autor: Patrycja Pasternak, Magdalena Mision