DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY I NIETYPOWEGO NAKRYCIA GŁOWY

„Koczki, loczki, falowane, krótkie, długie, pospinane. Ciemne, jasne i czerwone, wszystkie dzisiaj są SZALONE!

W ramach kolejnej edycji DNIA NA OPAK zorganizowaliśmy w naszej szkole DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY I NIECODZIENNEGO NAKRYCIA GŁOWY. Wzbudził on duże zainteresowanie nie tylko dziewczynek, ale także i chłopców. Uczniowie klas 1-3 wykazali się niesamowitą kreatywnością. Pomysłów nie brakowało ….. kolorowe włosy, nietypowe upięcia, zawijaski, gniazdka, peruki, kaski, barwne kapelusze.

W tym dniu uczniowie również przyszli do szkoły bez tornistrów. A w czym przynieśli książki, zeszyty i piórniki? Oj! Sami zobaczcie! Zapraszamy na fotorelację.

Gratulacje dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w kolorowym szaleństwie. Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za udział w szalonej zabawie.

Autor: Anna Michalska