Turniej Języka Angielskiego „Win the Bean”

W czwartek 27 maja odbył się III Szkolny Turniej Języka Angielskiego Klas III „Win the Bean”. Celem turnieju jest pogłębienie zainteresowania językiem angielskim, rozwijanie świadomości językowej oraz utrwalenie i powtórzenie materiału językowego, a przede wszystkim – dobra zabawa!

Podczas turnieju drużyny zmagały się z 7 zadaniami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytanie i pisanie w języku angielskim, znajomość słownictwa oraz struktur gramatycznych.

Wszystkie drużyny wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami językowymi. Dopiero gra bingo pozwoliło wyłonić zwycięską drużynę, którą okazała się klasa 3a w składzie: Gabrysia Barowicz, Fabian Poręba, Jaś Suszek i Krzysiu Kędroń.

Drugie miejsce przypadło klasie 3b w składzie: Ania Paryl, Kuba Kolasiński, Maciej Stelmach i Gabryś Nowicki.

Trzecie miejsce przypadło klasie 3d w składzie: Oktawia Okarmus, Karol Kubryński, Miłosz Rak i Mateusz Śmigaj. Czwarte miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę 3c w składzie: Hania Polus, Karol Pasikowski, Kacper Wardziak i Bartek Grzyb.

Gratulujemy wszystkim  uczestnikom konkursu!

Serdeczne podziękowania dla Pań Kamili Gracy i Magdaleny Mision za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

W roli prowadzących niezawodni Zosia Kulba i Olek Araszczuk. Thank you for your help!

Zapraszam do obejrzenia wideorealcji.

Autor: Zuzanna Smaruj