"CZEKOLADOWA TABLICZKA MNOŻENIA I DZIELENIA"

"CZEKOLADOWA TABLICZKA MNOŻENIA I DZIELENIA"  - pod takim tytułem odbył się w naszej szkole, wśród uczniów klas drugich i trzecich konkurs matematyczny.
Celem konkursu  było rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia i dzielenia liczb w zakresie 100.
Zadaniem uczestników konkursu było poprawne rozwiązanie jak największej ilości przykładów na mnożenie i dzielenie liczb, w jak najkrótszym czasie.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Bartosz Tadrzak z kl. 2c i Krzysztof Kędroń z kl. 3a

Wojciech Pamuła z kl. 2b i Aleksander Araszczuk z kl. 3c

Jan Makówka z kl. 2a i Filip Tylek z kl. 3a

Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymali również:

Kornel Kociński z kl. 2a

Aleksander Woźniak z kl.2b

Szymon Madetko z kl. 2c

Hanna Wojcieszek z kl.3b

Gabriel Nowicki z kl.3b

Nikola  Kunysz z kl. 3c

Mateusz Kłyszejko z kl. 3d

Karol Kubryński z kl. 3d

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz wspaniałe nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nie zabrakło też tytułowej tabliczki czekolady.

Jesteśmy przekonani, że udział w tym konkursie  pozwolił uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki.

Autor: Anna Michalska, Magdalena Mision