SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE „OLIMPUSEK”

Miło nam poinformować o wynikach i laureatach Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego „Olimpusek” – sesja wiosenna 2021. Dyplom laureata otrzymało 9 uczniów naszej szkoły, z czego 2 uczennice zajęły wysokie 4 miejsce i otrzymały nagrody książkowe.

Z dumą prezentujemy laureatów:

Hanna Smaruj, kl. 1b, miejsce 4, dyplom laureata i nagroda książkowa

Zuzanna Garncarz, kl.1b, miejsce 4, dyplom laureata i nagroda książkowa

Milena Król, kl.1a, miejsce 6, dyplom laureata

Amelka Gorący, kl. 1b, miejsce 9, dyplom laureata

Kacper Witek, kl. 2b, miejsce 9, dyplom laureata

Wiktoria Halik, kl. 1c miejsce 12, dyplom laureata

Miłosz Mlak, kl. 1a, miejsce 12, dyplom laureata

Wiktor Moczadło, kl. 1c, miejsce 15, dyplom laureata

Błażej Faryna, kl. 1a, miejsce 15, dyplom laureata

Pozostali uczestniczy olimpiady otrzymali dyplomy uznania zajmując równie wysokie miejsca. Nasi zdolni anglomaniacy to: Piotr Maciuszek- kl. 1b, Julia Prymula- kl. 1a, Klaudia Pilarz- kl. 1c, Paulina Obrycka- kl. 1c, Michalina Góra- kl. 2a, Szymon Madetko- kl. 2c, Jan Makówka- kl. 2a, Milenka Kubka- kl. 2c, Maja Borkowska- kl. 2c, Wojciech Pamuła- kl. 2b, Julia Galicka- kl. 2b, Casper Polk- kl. 2b, Jan Hendzel- kl. 2b, Antoni Bednarczyk- kl. 2b, Sandra Kulik- kl. 2c, Fabian Ptak- kl. 2a, Aleksandra Wargol- kl. 2a, Jakub Ignatowicz- kl. 3b, Klara Serwin- kl. 3d, Jan Suszek- kl. 3a, Hanna Wojcieszek- kl. 3b, Gabriel Nowicki- kl. 3b, Paweł Król- kl. 3a, Aleksander Araszczuk- kl. 3c, Mateusz Śmigaj- kl. 3d, Sławomir Dudzic- kl. 3c, Filip Tylek- kl. 3a, Anna Paryl- kl. 3b, Jakub Kolasiński- kl. 3b, Karol Pasikowski- kl. 3c, Hanna Polus- kl. 3c.

Gratulujemy doskonałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do uczestnictwa za rok !