UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Wakacje 2021 przeszły do historii. 1 września 463 uśmiechniętych i gotowych na nowe wyzwania uczniów naszej szkoły uroczyście rozpoczęło kolejny rok szkolny.

Niewątpliwie najbardziej emocjonujący i wyczekany był to moment dla pierwszoklasistów. Po spotkaniu z wychowawczyniami udali się oni na halę sportową, gdzie odbył się uroczysty apel. Wszystkich przywitał dyrektor szkoły Krzysztof Sołtys, następnie głos zabrali zaproszeni goście:

minister nauki i szkolnictwa wyższego pan Wojciech Murdzek oraz pan burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz życząc nam owocnej nauki, radości z odkrywania świata i własnych możliwości, a przede wszystkim spokojnego roku.

Uczniowie klas pierwszych otrzymali powitalne prezenty i z uśmiechem udali się do domów, aby wykorzystać ostatnie chwile wakacji.

Nowy rok szkolny to także nowe nadzieje, plany i marzenia. Wszystkim życzymy ich realizacji i spełnienia. Niech to będzie spokojny, dobry rok.

Pamiętajcie, że jeszcze tylko: wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i... znów będą wakacje!

Autor: Kamila Graca, fot. Marek Kozieł