Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej.

Dnia 09.09.2021r. w Hali Wielofunkcyjnej przy Szkole Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej odbył się Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej w ramach projektu „Jaworzyna Śląska – miejsce aktywnych NGO”. Organizatorem turnieju była Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej oraz Uczniowski Klub Sportowy „Karolinka”, wsparcie finansowe otrzymaliśmy od Fundacji Merkury z Wałbrzycha. Turniej rozegrany został pomiędzy drużynami rodziców, nauczycieli, chłopców i dziewcząt. Drużyny młodzieżowe składały się zarówno z uczniów naszej szkoły, jak i absolwentów. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.  Po zaciętej walce klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce zdobyła reprezentacja rodziców (wygrali wszystkie mecze)

II miejsce zajęła reprezentacja nauczycieli

III miejsce nasi wspaniali chłopcy

IV miejsce świetnie się bawiące dziewczyny

Składamy wszystkim serdeczne gratulacje za udział i zaangażowanie.

Dziękujemy za pomoc przy sędziowaniu panu dyrektorowi Marcinowi Krukowi oraz naszym uczennicom Wiktorii Jędrzejewskiej, Marcie Romanieckiej, Klaudii Mechli, Marlenie Antoniuk, a także pani fotograf Agnieszce Mechli.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu turnieju. Uczestnicy wyrazili opinię, że inicjatywa bardzo fajna i dobrze byłoby powtórzyć.

Autor: Aneta Kiszczyszyn