EWAKUACJA

16 września w szkole miała miejsce próbna ewakuacja. Mieliśmy szansę przećwiczyć drogi ewakuacyjne, przypomnieć sobie o zachowaniu podczas sytuacji nagłej. W próbie wzięły udział dzieci, nauczyciele i obsługa szkoły.

Wszyscy zdali ten egzamin pozytywnie: dzieci zachowały spokój  podczas zejścia na teren zbiórki, klasy ustawiły się w odpowiednim porządku, obsługa umożliwiła zejście wejściami ewakuacyjnymi, wychowawczynie poprawnie skierowały klasy na miejsce ewakuacji.

Przy okazji przypomnieliśmy sobie zasady zachowania, kultury jakie obowiązują wszystkich  w szkole i poza szkołą. Każda klasa dostała na dobry początek roku szkolnego od firmy Jelenia Plast do swojej klasy opakowania na potrzebne akcesoria oraz komplet kolorowej kredy do malowania na ścianie na podwórku.

Autor: Marcin Kruk